potlač

potlač

rôznofarebná potlač dresov číslom, menom, názvom klubu, logom, prípadne iným nápisom alebo obrázkom

potlač 

plne sublimovaný futbalový dres podľa vlastného návrhu
29,08 €
0 Hodnotenie(a)
do 10 dní
potlač mena alebo iného nápisu na dres/-y zakúpený/-é u nás, prípadne na Váš vlastný POZOR! Pri potlači menej ako 10 vlastných dresov účtujeme manipulačný poplatok 4€.  Tento poplatok sa netýka dresov zakúpených u nás. Text potlače je potrebné uložiť v časti "Prispôsobenie produktu"
2,29 €
0 Hodnotenie(a)
Skladom
potlač loga / reklamy na prednú stranu dresu zakúpeného u nás, prípadne na Váš vlastný POZOR! Pri potlači menej ako 10 vlastných dresov účtujeme manipulačný poplatok 4€. Tento poplatok sa netýka dresov zakúpených u nás. Pod "reklamou" sa rozumie akýkoľvek text alebo grafika bez prechodových farieb. Obrázok loga je potrebné uložiť v časti...
2,42 €
0 Hodnotenie(a)
Skladom
potlač malým číslom na dres/-y zakúpený/-é u nás, prípadne na Váš vlastný  POZOR! Pri potlači menej ako 10 vlastných dresov účtujeme manipulačný poplatok 4€.  Tento poplatok sa netýka dresov zakúpených u nás. Číslo, ktoré požadujete potlačiť, je potrebné uložiť v časti "Prispôsobenie produktu"
1,04 €
0 Hodnotenie(a)
Skladom
potlač číslom na dres/-y zakúpený/-é u nás, prípadne na Váš vlastný  POZOR! Pri potlači menej ako 10 vlastných dresov účtujeme manipulačný poplatok 4€.  Tento poplatok sa netýka dresov zakúpených u nás. Číslo, ktoré požadujete potlačiť, je potrebné uložiť v časti "Prispôsobenie produktu"
1,67 €
0 Hodnotenie(a)
Skladom
potlač malým logom na prednú stranu dresu zakúpeného u nás, prípadne na Váš vlastný POZOR! Pri potlači menej ako 10 vlastných dresov účtujeme manipulačný poplatok 4€. Tento poplatok sa netýka dresov zakúpených u nás. Obrázok loga je potrebné uložiť v časti "Prispôsobenie produktu"
1,75 €
0 Hodnotenie(a)
Skladom
Zobrazené 1 - 6 z 6 položiek