Platíte pri prevzatí tovaru buď poštárovi/-ke, resp. kuriérovi (podľa zvoleného spôsobu doručenia).

Platíte pri prevzatí tovaru priamo na predajni.

POZOR: na predajni nie je možné platiť kreditnou, resp. debetnou kartou, ale iba v hotovosti.

Tovar uhradíte predom na náš bankový účet podľa údajov zobrazených v potvrdení objednávky alebo podľa nami zaslanej predfaktúry na Vašu emailovú adresu.

Zákazník uhrádza tovar hneď po vykonaní objednávky (tzv. okamžitá platba) prostredníctvom platobnej karty (debetnej, resp. kreditnej) alebo internet bankingom zvolenej banky.

Schválené a regulované Národnou bankou Slovenska. Číslo oprávnenia ODB-8835-5/2012.

Ide o splátkový predaj cez Quatro. V e-shope si užívateľ vyberie daný výrobok a priamo v detaile výrobku si môže prepočítať splátkovú kombináciu cez Quatro kalkulačku. Po následnom dokončení objednávky je potrebné spraviť zmluvu s Quatro-m (vyplnením Žiadosti o nákup tovaru na splátky, priamok žiadosti priložíte požadované doklady). Po vyplnení žiadosti sa zmluva automaticky zasiela na schvaľovanie do Quatra. Následne bude užívateľ informovaný o výsledku schválenia prostredníctvom SMS, resp. e-mailu. Po schválení žiadosti bude užívateľ vyzvaný na prihlásenie sa do "Klientskej zóny", kde bude prebiehať podpis zmluvy online. Tovar bude užívateľovi dodaný na dodaciu adresu uvedenú v objednávke podľa doby dodania, ktorú uvádza e-shop, rátanej od uzatvorenia zmluvy o pôžičke.