BlazePod Prevedenie: Trainer Kit PRO

Nový produkt

545,00 € s DPH

Dostupné verzie:
  Počet Podov Adaptér  Nabíjačka Case
BlazePod Standard Kit 4 Nie Áno Pevný obal
BlazePod Trainer Kit 6 Nie Áno Pevný obal
BlazePod PRO Trainer Kit 6 6x prísavka s páskou Áno Pevný obal

 


BlazePod: Posuňte tréning na vyšší level


Spoločnosť Blazepod je svetovým priekopníkom v oblasti Flash-Reflex systémov. Prináša úplne nový a špecifický zážitok z cvičení a tréningov vďaka svojim špeciálne vyvinutým dotykovým podom. BlazePod vás svojimi vizuálnymi prvkami motivuje k rýchlejšej reakcii, lepším výkonom a posúvaniu vašich limitov.


BlazePod zariadenia, tzv. pody, vyvolávajú vďaka zrakovým podnetom, dotykovým senzorom a špeciálnej aplikácii prirodzenú pohybovú reakciu na zmyslové stimulácie, a poskytujú tak ideálne tréningové tempo priamo pre vás. S ich používaním získate lepšiu kontrolu nad vlastným telom, zlepšíte si postreh a rýchlejšie dosiahnete aj zvýšenie celkového výkonu. Takmer nepretržitú prevádzku zaistí USB nabíjačka, na ktorú pody nasadíte a rýchlo nabijete.


 


Prepojenie so smartfónom


Vďaka technológii Bluetooth na svojom telefóne ľahko ovládate skvelú aplikáciu. Jednoducho si stiahnite užívateľsky prívetivú aplikáciu z Google Play alebo App Store a prevezmete kontrolu nad svojimi BlazePodmi.  Na výber máte z niekoľkých pred- vytvorených aktivít pre Váš tréning. Samozrejmosťou je vytvorenie si vlastného tréningového plánu.


 


Snímka obrazovky 2021-11-02 124257


 


Príslušenstvo pre BlazePod


Spoločnosť BlazePod vám okrem samotných reflexných zariadení ponúka aj množstvo doplňujúceho príslušenstva. Svoje pody môžete vďaka praktickým závesom pripevniť napríklad na stenu, boxovacie vrece aj zrkadlo. Kužeľové adaptéry potom poslúžia na pripevnenie na kužeľ napríklad pri profi tréningu. Nezabudnite tiež na bezpečné uloženie všetkých reakčných svetiel, o ktoré sa postarajú štýlové puzdrá.


  


Žiadne hodnotenia.

Pridať hodnotenie

BlazePod Prevedenie: Trainer Kit PRO

BlazePod Prevedenie: Trainer Kit PRO